"Kiekviena moteris yra unikali, tokie turėtų būti ir jos drabužiai. Išreikškite savo individualumą"

Pagaminta pagal užsakymą

Turite problemų ieškant tobulo drabužių derinio? Ar galvojate apie suknelės dizainą, kurio, atrodo, niekur kitur nerasite? Patikėkite savo mados problemas A.P. ir mainais mes pristatysime būtent tai, ką mokame geriausiai – madingą drabužį, kuris bus skirtas tik jums. Kiekvienas jūsų užsakytas drabužis yra pasiūtas nuo nulio, atsižvelgiant į jūsų unikalias specifikacijas ir išmatavimus. Su mūsų amatininkės siuvėjos  pagalba daugiau nebesijaudinsite dėl įvaizdžio.


Idėja

Keturi šeimos nariai, du inicialai ir viena novatoriška vizija – A.P. yra Lietuvoje gimęs mados prekės ženklas, kuris iš tikrųjų apibrėžia nestandartinius drabužius. Viskas priklauso nuo jūsų – jūsų kūno, stiliaus ir jūsų unikalaus A.P. drabužio. A.P. yra daugiau nei tik pagal užsakymą pagamintas drabužių prekės ženklas; jie yra stiliaus ekspertai, dizaino guru ir profesionalios siuvėjos, kurios yra jūsų paslaugoms. Išreikškite savo individualumą su šiek tiek modernios prabangos, kuri buvo nuo nulio pritaikyta jums.


Suprantame, kad kiekviena moteris yra unikali; todėl kuriame griežtai pagal jos standartus ir pageidavimus. Esame tam, kad įkvėptume jus ir sukurtume madingus kūrinius, bylojančius apie jūsų individualumą. Kurkime kartu!