Kaip atsitiktinai susikurti puošnius drabužius?

Vargu ar šioje žemėje rasime moterį, kuri spintoje neturi pakabinamos suknelės, dėvėtos tik vieną ar du kartus. Ypač šiais šiais laikais, kai kiekvienas renginys, šventė, gimtadienis ar vakarėlis yra filmuojamas ir fotografuojamas. Ruošiantis kitai šventei ir sukantis galvą, ką apsirengti - ateina nemaloni mintis „Juk visi mane matė su šia suknele. Ir fotoaparato objektyvas tai užfiksavo. ” Dėl viso to suknelę paliekame kabinti spintoje, nes ji netinka kasdieniam dėvėjimui, o renginyje/šventėje jau vilkėjome. Galiausiai liekame apsikrovę „blizgučiais“ ir bėgame į parduotuvę pirkti naujų. Norime išspręsti šią dažną kiekvienos moters problemą ir pateikti pavyzdžių, kaip puošnią suknelę prikelti naujam gyvenimui!

Blizganti striukė

Pritaikę šią blizgančią „AP Line“ striukę t prie aukštakulnių, Maltos sijono ir puošnių aksesuarų, sukursite elegantišką, šventišką įvaizdį. Šis derinys ypač tiks darbo vakarėliui ar iškilmingai, šventinei vakarienei su šeima.

Ta pati striukė, kuri leido sužibėti per ypatingą šventę, virsta laisvalaikio apranga. Taikydami golfą aukštu kaklu, masyvius batus, klasikines Alisa kelnes ir kasdienius aksesuarus, sukuriate nepriekaištingą ir stilingą įvaizdį darbo savaitei.

SUKNELĖ SU KUTOMIS IR NUOGAIS PEČIAIS

Suknelė „Svajotojas“ puikiai tiks švęsti gimtadienį, sutikti Naujuosius ar pasimėgauti šokio spektakliu „Spragtukas“ belaukiant didžiųjų metų švenčių.

Seksuali, prabangi, pečius apnuoginanti suknelė – pirmoji mintis, kuri ateina į galvą: „Dėvėkite tik ypatinga proga“. Sukūrėme drabužių liniją, kuri vienareikšmiškai paneigs šį sakinį! Derindami su garstyčių spalvomis, „Juta“ megztiniu, žiemine kepure, masyviais batais ar sportiniais, masyviais bateliais – sukuriame ypač stilingą ir šiuolaikišką šių dienų įvaizdį.

BALTA SUKNELĖ TIULIO RANKOMIS

Suknelė „Vera“ tarsi panardina į žiemos pasaką ir sukuria nuostabias, šventines nuotaikas. Sniego baltumu ir tarsi snaigių aureole suknelės apačioje šis modelis įgauna elegancijos ir šventiškumo.

Taigi teigiame, kad „Nėra situacijos be išeities“, o tie sprendimai kartu su „AP Line“ gali būti ypač stilingi ir paprasti! Ruoškimės artėjančioms šventėms išmintingai! Priderinus klasikinį „AP Line" švarką, ilgus, žemus batus, neįpareigojančią rankinę - galite eiti į susitikimą su draugais. Su šiuo įvaizdžiu sukuriame moterišką, kokybišką, šiuolaikišką ir tuo pačiu klasikinis stilius.

Meilė,

-G