Naudingi kapsulinės spintos stiliaus patarimai

Sukurkite kapsulinę spintą, kurią galėsite pritaikyti darbe ir laisvalaikiu. Kapsulę turėtų sudaryti universalūs ir derantys drabužiai.

Pradėkime nuo apačios į viršų. Kelnės – jų galite turėti vos kelias. Klasikiniai džinsai ir klasikinės pieštukų kelnės. Svarbu, kad jie idealiai tiktų jūsų figūrai, išryškintų privalumus ir paslėptų trūkumus (jei manote, kad jie egzistuoja. BET atminkite, kad tobulumas slypi unikalumue su kiekviena jūsų rando ar strijų linija). Pasirinkę tokias kelnes, galėsite laisvai žaisti deriniais. Apsivilkę paprastus marškinėlius trumpomis rankovėmis - atrodysite stilingai ir kasdieniškai, tačiau pasirinkę lengvai krentančius marškinius kartu su kuprinės krepšiu - galėsite leistis į prabangią vakarienę.

Taip pat nepamirškime ir savo moteriškų privalumų – dėvėjimo sijonais. Kapsulėje taip pat turi būti sijonai. Geriausia rinktis universalų modelį, kuris taip pat yra neįpareigojantis. Tai gali būti klostuotas, pusilgis sijonas arba trumpas, mini sijonas. Šie sijonų modeliai leis jums laisvai judėti, juos galėsite dėvėti tiek su marškiniais darbe, tiek su trumpomis viršūnėlėmis naktiniame klube. Pieštuko formos sijonas arba sijonas iki pat žemės tikrai neleistų viso to daryti.

Eikime į viršų – golfas, marškinėliai, oversized marškinėliai, laisvalaikio marškinėliai. Visi šie išvardyti viršutiniai drabužiai puikiai tinka dėvėti po švarku, odine striuke, lietpalčiu. Na ir žinoma kapsulė turi turėti striukę. Galima pailginti, arba „vyriško“ stiliaus, platesni pečiai – kas ypač madinga kitą sezoną. Visus šiuos drabužius galėsite derinti tarpusavyje, pakeisti vos kelias detales ir vėl sukurti naują, stilingą įvaizdį. Sukūrę tokią drabužių kapsulę pamiršite, koks sakinys "Neturiu kuo rengtis!" reiškia.

Žinoma, ypač svarbią vietą stilingos aprangos kūrime užima ir avalynė. Tačiau šiuo metu patariame pasikliauti moteriška intuicija ir būti nusiteikę. Norite dėvėti trumpą sijoną prie aulinių batų, o ne aukštakulnius – padarykite tai! Būkite drąsūs, nes su tokiu baziniu stiliumi batai įneš tik ryškumo ir atrodysite nuostabiai su bet kokiu pasirinkimu – šie drabužiai nėra perkrauti ir neturi išskirtinių detalių.

Geriausi linkėjimai,
-GS