Šventės karantino metu?

Su kiekvienu sezonu susiduriame su pokyčiais, su mumis atgyja nauji tikslai, iššūkiai ir patirtis. Lygiai taip pat sezoniškumas veikia ir mados pasaulį – naujos tendencijos, kūrybiškumas, o viso to reziumė – naujos kolekcijos gimimas.

Šie metai mums visiems atnešė daug iššūkių – nepaprastą situaciją dėl Covid-19 viruso. Tikriausiai mums tikrai nereikia apie tai kalbėti. Žinome viena – šiuo metu turime išmokti gyventi su situacija, kurioje esame, ir kuo optimistiškiau išgyventi šį nemalonų laikotarpį. Todėl raginame nepraleisti švenčių, džiaugtis smulkmenomis, mylėti save, puoštis ir švęsti taip, kaip niekad nešventėte!! Tiesiog būtina – ruoškimės gražiausioms metų šventėms ir visai nesvarbu, ar tai vyks draugų būryje, prabangiame restorane ar namuose su mylimu žmogumi.

JEI TAVO GIMTADIENIS, BŪK KARALIENĖ

Esame įpratę švęsti svarbias datas – ir tai nuostabus įprotis. Gyvenimas susideda iš įsimintinų akimirkų, o kiek turime – sprendžiame patys. Ar jūsų prisiminimų kolekcija bus didelė?

Gimtadienio šventė negali būti nustumta į šalį, net jei virusas sujaukia visus jūsų planus. Tai ypatinga šventė, skirta sužibėti savo artimųjų apsuptyje. Nepraleiskime malonumo tą gražią dieną organizuoti, ruošti galvosūkius, ruoštis žaidimams, padengti stalą skaniausiais patiekalais, pasipuošti išskirtine suknele, susisukti plaukus ir visą dieną jaustis pakylėtai.

Taigi, kaip protestą prieš gimtadienio pabaigą, siūlome sužibėti su nauja „Ray“ tiulio suknele arba kiek kuklesne, bet tikrai ne prastesne „Vanila“ suknele.

PATOGIAUSIOS KALĖDOS

Viena stebuklingiausių metų švenčių vyksta žiemos metu – vargu ar kas gali to paneigti. Kalėdos neturi konkurentų – tai magiškas metas, kuris visą pasaulį apgaubia gėriu, stebuklais ir džiaugsmu. Paprastai šios šventės minimos su šeima, po to vyksta kalėdiniai vakarėliai su draugais, darbo kolegomis ir pan. Jei taip nutiko, kad šias šventes vis tiek teks švęsti namuose, nepakėlus nosies iš namų, nenusivilkime. Kurkime nepamirštamą, spindinčią, jaukią šventę tarp šeimos narių. Suteikime sau ir savo artimiesiems progą pasipuošti, pasimėgauti ore sklandančia Kalėdų dvasia ir jos šiluma.

Kūčių vakarui itin tiks sniego senio įvaizdį kurianti suknelė „Ester“. Na, o švęsti Kalėdas siūlome su prabangia "Filipa" suknele. Išsaugokime Kalėdų dvasią kartu!

NAUJŲJŲ METŲ GLOBAS

Visų laikų taisyklė – Naujuosius privalome sutikti su blizgučiais, prabangiais aksesuarais, su dideliu triukšmu, kalnu fejerverkų ir daugybe karštų įsimylėjėlių bučinių – išmušta 12:00. Todėl tikrai nesvarbu, ar Naujuosius sutiksite miesto rotušėje minioje, ar namuose balkone – privalote sužibėti, jei norite sėkmingų ir turtingų kitų metų!!

Su „APLine“ spindėsite tikrai be pastangų! Štai mūsų gražios „Palace“ arba „Lyz“ suknelės – puikiai tiks nepakartojamam Naujųjų metų vakarėliui.

LAUKIA ŠVENTĖS NAMUOSE

Žinoma, nepamiršome periodo, kai dar tenka nemažai palaukti, kol pasipuošiame blizgančia suknele. Šiais laikais mums ypač aktualūs laisvalaikio kostiumai. Leiskime šias dienas kokybiškai ir patogiai! Gerovė susideda iš daugelio aplinkinių veiksnių, vienas iš kurių yra jūsų drabužiai. Svarbu, kad būtumėte patenkinti veidrodyje matomu rezultatu ir jaustumėtės patogiai.

Patogiai laisvalaikį praleisite su „APline“ laisvalaikio megztiniu ir „Lilo“ kelnėmis arba universaliu „Donna“ kostiumėliu, kuris puikiai tiks tiek į darbą, tiek į svečius pas draugus.

Naują 2020 metų rudens/žiemos kolekciją galite pamatyti mūsų svetainėje: www.ap-line.com

Su meile,

-G.