Kalėdų dovanų idėjos

MAŽOS DOVANOS

Visų pirma, mažos dovanėlės – sustiprinkite draugystę! Visi puikiai žinome, kad dovana simbolizuoja dėmesį ir rūpestį, o ne jos turinį. Dovanojame, nes norime parodyti, kad mums rūpi. Tačiau artėjant šventėms tas rūpestis kitais žmonėmis gali peraugti į galvos skausmą ir stiprų sąskaitų ištuštėjimą. Smagu ir gera turėti daug artimų draugų, bet visiems jiems padovanoti dovaną yra sunkiau. Dėl to pirmenybę teikite sau, šeimai, o vėliau pagalvokite, ar nustebinsite artimus draugus savo iškeptais kalėdiniais sausainiais, ar skanios arbatos pakeliu, o gal stilingomis ir jau supakuotomis APLine kojinėmis (spauskite)?

Mūsų pasirinkimas už kuklų ir mielą dėmesio įrodymą - kojines (click) arba veido kaukę su grandinėle (click).

KALĖDŲ DVASIA

Bjaurūs kalėdiniai megztiniai niekada neišeis iš mados! Megztiniai su Kalėdų simbolika, mieli meškiukai ar jaukios, pūkuotos detalės visada yra gera idėja kalėdinei dovanai. Toks pasirinkimas ne tik ilgai palaikys šalia dovanos savininko, bet ir bus praktiškas bei kurs ypač šventišką nuotaiką.

Mūsų pasiūlymas būtų megztiniai su mielais raštais, siuvinėtais meškiukais (spustelėkite) arba mini šuniuku kišenėje (click). Ši dovana ypač universali dar ir dėl to, kad iš pirmo žvilgsnio tikrai kvepia Kalėdomis, tačiau iš tikrųjų ant megztinio nėra Kalėdų simbolio. Dėl to megztinį galima nešioti tiek žiemą, tiek vasarą.

PRAKTIŠKA IR KOKYBĖ

Dažnai susiduriame su pakankamai brangiomis dovanomis, bet niekur jų nenaudojame. Jei norite nudžiuginti ir būti tikri, kad jūsų dovana nebus pamiršta – rinkitės praktiškas dovanas. APLine marškinėliai (presuoti) yra vienas iš puikių tokio pasirinkimo pavyzdžių. Minimalus jų dizainas leis papuošti jį įvairiais drabužių deriniais. Marškinėliai stilingai atrodo ir prie švarko, kelnių aukštu liemeniu arba prie sportinės aprangos bei laisvalaikio kostiumo.

PUIKIOS DOVANOS

Na, žinoma, turint omeny posakį „neturiu kuo apsirengti“, kurį puikiai supras visos moterys ir kad ir kokia kalba kalbėtų – suknele (click) ar kostiumėliui (click), tai bus tobula. dovana kiekvienam. Tokia dovana bus tikrai vertinga, tačiau jei norite investuoti į mylimą žmogų – toks pasirinkimas ypač kokybiškas ir puikus. Prisitaikant prie šių dienų – laisvalaikio kostiumas (presas) taip pat bus puikus pasirinkimas, atkreipiant dėmesį, kad šiuo laikotarpiu daug laiko praleidžiame namuose ir gamtoje.

Linkiu gero, lengvo ir malonaus apsipirkimo.

-GS